Lektori

Mário Dočekal Subtension

Mário Dočekal | Subtension

 

Je hudobným producentom, DJ-om a zakladateľom inštitúcie LFO.sk.

Produkcii drum & bassu sa aktívne venuje od roku 2009 a odvtedy sa jeho tracky dostali na celosvetovo uznávané vydavateľstvá ako napr. Invisible (Noisia), Renegade Hardware, Critical Music.

 

Facebook
SoundCloud

Gabriel Bordács | Gabanna

 

Jeho ranné djské skúsenosti (hrá od r.1990) patrili hip-hopu. V roku 1993 sa zúčastnil svetového šampionátu v mixovaní DMC v Londýne. Neskôr spolupracoval so známou kapelou Trosky ako podiový DJ. Ako prvý na Slovensku prišiel s drum ‚n‘ bassom a spolu s Galaghom založili Drumatique Crew.

 

Facebook
MixCloud

Yanko Kral

 

Djingu sa začal venovať okolo roku 2001. Začínal s hip hopom, ktorého neodmysliteľnou súčasťou v tej dobe bolo scratchovanie, juggling a rýchle mixovanie. Tieto „skills“ z časti využíva aj dodnes pri mixovaní rôznych žánrov. Počas svojho pôsobenia ako dj bol niekoľko rokov pódiovým djom skupiny H16 a odohral nespočetné množstvo akcii na Slovensku či v zahraničí. V súčastnosti sa primárne venuje svojim rezidentným klubovým akciám a taktiež pôsobí v rádiu, kde má reláciu, ktorá sa venuje rôznym druhom elektronickej hudby.

 

 

Facebook

Pišta Kráľovič | FVLCRM

 

Držiteľ sošiek Radio Head Awards je jedným z najsľubnejších exportov slovenskej elektronickej hudby. Za posledné obdobie vyprodukoval niekoľko úspešných singlov, ktoré sa tešia remixom aj v zahraničí a aktuálne vydáva svoje skladby na rakúskom vydavateľstve Mom I Made It. Pišta nie je aktívny iba so svojim sólo projektom, ale môžete ho poznať aj ako frontmana kapely Nvmeri.

Peter Lipa ml.

 

Peter Lipa jr. / The Grand Buffet

 

Aktívne pôsobí na scéne od 1998. Začínal s jazzom, no postupne sa rozvinul na mutižánrového muzikanta (klávesy,laptop,produkcia,zvuk). V rôznych projektoch si vyskúšal žánrovitú osobitosť, z ktorej sam čerpá pri ďalšej tvorbe. (Jazz, Funk, Soul, Hip Hop, House, DnB, Edm, Rock, Pop, Blues… ) Jeho Hudobný život sa delí na živé koncerty (kluby, festivaly, TV, rádio) a štúdiovú prácu (vytváranie a nahrávanie). V súčasnosti je pripravený sa podeliť o svoje skúsenosti na kurzoch LFO.

Partneri