Lektori

Každý z nás nezávisle uvažoval nad konceptom, ako ďalej odovzdať svoje skúsenosti. Či už z dlhoročného DJ-ingu (Gabanna) alebo intenzívnej hudobnej produkcie (Subtension). Po nespočetnom množstve dlhých rozhovorov vznikol za týmto účelom projekt a priestor LFO.sk, kde sa s vami o tieto skúsenosti podelíme. Nejde nám len o prosté podanie informácii, ale o vytvorenie komunity šikovných a tvorivých ľudí.

Tešíme sa na vás.

Mário Dočekal
Subtension

 

 

Je hudobným producentom, DJ-om a zakladateľom inštitúcie LFO.sk.
Produkcii drum & bassu sa aktívne venuje od roku 2009 a odvtedy sa jeho tracky dostali na celosvetovo uznávané vydavateľstvá ako napr. Invisible (Noisia), Renegade Hardware, Critical Music.

Gabriel Bordács
Gabanna

 

 

Jeho ranné djské skúsenosti (hrá od r.1990) patrili hip-hopu. V roku 1993 sa zúčastnil svetového šampionátu v mixovaní DMC v Londýne. Neskôr spolupracoval so známou kapelou Trosky ako podiový DJ. Ako prvý na Slovensku prišiel s drum ‚n‘ bassom a spolu s Galaghom založili Drumatique Crew.

Yanko KrAl

 

 

Djingu sa začal venovať okolo roku 2001. Začínal s hip hopom, ktorého neodmysliteľnou súčasťou v tej dobe bolo scratchovanie, juggling a rýchle mixovanie. Tieto „skills“ z časti využíva aj dodnes pri mixovaní rôznych žánrov. Počas svojho pôsobenia ako dj bol niekoľko rokov pódiovým djom skupiny H16 a odohral nespočetné množstvo akcii na Slovensku či v zahraničí. V súčastnosti sa primárne venuje svojim rezidentným klubovým akciám a taktiež pôsobí v rádiu, kde má reláciu, ktorá sa venuje rôznym druhom elektronickej hudby.

MENU